KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464264
nr 1546 4264
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Utsikt från Kornhamnstorg. Signerad. Olja på duk, 49x35 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:35:50
5/6 18:03:02